من کیستم؟ درباره من

چند کلمه درباره خودم از ملاقات شما خوشبختم

از دیدارتان خوشنود شدم دوست من! اسم من اندرو شید است. من یک عکاس حرفه ای از دنور ، ایالت کلرادو هستم. امیدوارم که از نمونه کارهای عکس من لذت ببرید و بعد از آن ما می توانیم با هم چیز عالی ایجاد کنیم!

از طریق لنز دنیا متفاوت به نظر می رسد و من می خواهم این تفاوت را به شما نشان دهم. من فهمیدم که از سن 10 سالگی ، زمانی که برای اولین بار با پدرم در دوربین دستی عکس می گرفتم. پس از آن با سالها تمرین و هزاران تجربه ، تکنیک هایی را آموختم که به من در کار با مارک ها و شرکت های مدرن کمک می کند. و همه اینها ممکن است متعلق به شما باشد ، فقط در تماس باشید.

Andrew Shade
0
جوایز برنده
0
پروژه ها
0
مشتری
0
نمونه کار

جایی که سحر و جادو اتفاق می افتد استودیوی من

این مکان جایی است که می توانم با نور و سایه کار کنم تا چیزی درخشان ایجاد کنم. من در مورد آتلیه عکس خود صحبت می کنم که در 1250 Welton St ، دنور واقع شده است. در اینجا می توانیم در یک فضای راحت و حرفه ای ، نمونه کارهای عکس شما را مورد بحث و ایجاد قرار دهیم.

چگونه این اتفاق می افتد در حال پردازش

در اینجا دوست دارم پردازش عکس را به شما نشان دهم. بعضی اوقات نمی توانید نتیجه را بدون مقایسه مستقیم مشاهده کنید. بنابراین من قبل و بعد از پردازش عکس مقایسه مستقیم را به شما نشان می دهم ، جایی که عکس رتوش ایجاد کردم ، نویز پس زمینه را برداشته و روشنایی رنگ را بهبود بخشید.

before

چگونه این اتفاق می افتد پردازش عکس

برگشت به بالا
بستن زوم
Context Menu is disabled by theme settings.